Jak funguje Avander?

Rezervační portál Avander.cz nabízí široké portfolio rekreačních objektů v 28 zemích Evropy. V naší nabídce najdete na jednom místě v přehledné a sjednocené formě rekreační objekty od řady renomovaných evropských agentur. Portál Avander vám tak ušetří nejen čas bez nutnosti prohledávat weby jednotlivých agentur, Avander.euale zároveň vám umožní jednoduše porovnat nabídku různých agentur díky sjednocené a strukturované podobě informací jednotlivých rekreačních objektů.

Na portálu Avander si tak můžete rychle vybrat z přehledné nabídky a díky propojení se systémem partnerských agentur můžete libovolný rekreační objekt okamžitě a pohodlně rezervovat ONLINE.

Portál Avander spolupracuje výhradně se zavedenými evropskými agenturami, které mají dlouholetou tradici v oblasti pronájmů rekreačních objektů. Naši nabídku navíc budeme neustále rozšiřovat. Naším cílem je nabídnout vám co největší výběr rekreačních objektů od těch nejlepších agentur a touroperátorů na evropském trhu.

Čím si u nás můžete být jistí:

1. Garance kvalitních a ověřených partnerů – spolupracujeme výhradně se zavedenými a důkladně prověřenými agenturami, které operují na trhu pronájmu rekreačních objektů více jak deset let, některé i několik desítek let. Naši partneři mají přímé smlouvy s majiteli, takže rezervujete bez zbytečných prostředníků.

2. Garance přímé platby – rezervaci budete platit přímo na účet agentury, která zajišťuje pronájem daného rekreačního objektu, takže nemusíte přemýšlet, jestli peníze dorazí v pořádku tam kam mají!

3. Garance stejné ceny – u nás vždy rezervujete za stejnou cenu jako u agentury a to včetně případných slev, pokud jsou u daného objektu pro daný termín k dispozici.

4. Garance asistence – jsme tu pro vás i po provedení rezervace, pokud potřebujete poradit např. s platbou nebo změnit rezervaci, obraťte se na nás.

Časté dotazy zákazníků:

Jak si mám rezervovat vybraný rekreační objekt?
Rekreační objekty na portálu Avander je možné rezervovat online. U každého rekreačního objektu najdete na konci stránky rezervační formulář. Vyberte si datum příjezdu a zvolte délku pobytu a pokud je rekreační objekt dostupný, stačí vyplnit a odeslat rezervační formulář.
Jak zjistím jestli je rekreační objekt dostupný?
U každého rekreačního objektu je uvedený kalendář obsazenosti, který pravidelně aktualizujeme. Aktuální dostupnost rekreačního objektu pro Vámi požadovaný termín ověříte tak, že zadáte do rezervačního formuláře datum příjezdu a délku pobytu. Pokud je objekt v uvedeném termínu dostupný, zobrazí se cena a Vy můžete pokračovat v ONLINE rezervaci.
Upozornění: V řadě destinací je v hlavní sezóně možné rezervovat pouze termíny od soboty do soboty.
Může se stát, že dostupnost u některých termínů musí být ověřena s majitelem. V takových případech bude rezervace označena termínem "Rezervace na dotaz" a finální potvrzení rezervace bude zasláno po ověření s majitelem během 2-3 pracovních dní.
Jak zjistím, že je ONLINE rezervace úspěšně provedena?
Po úspěšné ONLINE rezervaci se Vám zobrazí oznámení v rezervačním formuláři. Zároveň od nás dostanete email s předběžným potvrzením rezervace. Finální potvrzení rezervace s dalšími instrukcemi dostanete krátce na to emailem od agentury.
Jakým způsobem zaplatím ONLINE rezervaci?
Po provedení rezervace se platí záloha zpravidla 25-30% a doplatek ceny 4 až 7 týdnů před začátkem cesty. Konkrétní platební podmínky jsou uvedeny u každého rekreačního objektu v části ceníku. Platbu je možné uhradit debetní/kreditní kartou nebo převodem na účet. V případě krátkého času do odjezdu je možné platit pouze kartou. Detailní informace obdržíte emailem od agentury.
Kdy obdržím ubytovací doklady (adresu objektu, kontakty) ke své ONLINE rezervaci?
Přesnou adresu rekreačního objektu, popis cesty a kontakty na pronajímatele nebo zástupce agentury obdržíte spolu s ubytovacími doklady emailem od agentury po zaplacení celé ceny, nejpozději pak 2-4 týdny před příjezdem.

Máte další dotazy? Napište nám na info@avander.eu nebo nám zavolejte na zákaznickou infolinku 608 868 750 kde jsme pro Vás k dispozici od pondělí do pátku 9:00-17:00.

Tým AVANDER Vám přeje hezkou a pohodovou dovolenou!


Napište nám

Máte otázku, potřebujete poradit s rezervacím? Napište nám. ×

Informace o ochraně osobních údajů